Uzmanlığımız Scooter

Scooter, neden scootermarket.com’dan alınır?

Güvenle seçim yapabileceğiniz, tamamen yenilenmiş, garantili her marka Scooter, şimdi Doğan Holding güvencesiyle Türkiye'nin ilk ve tek ikinci el Scooter satış platformu scootermarket.com'da.


Uzmanlığımız, odağımız, dikkatimiz,
ilgi alanımız, tek konumuz Scooter.
İçiniz rahat olsun, güvenilir ellerdesiniz.

Değişim / İade Garantisi

Verdiğiniz kararda kendinizi güvende hissedebilmeniz için hep yanınızdayız. scootermarket.com’dan satın aldığınız Motosiklet’i 7 gün içinde ya da 1.000 km’yi aşmadan koşulsuz iade edebilir veya başka bir scootermarket.com aracı ile değiştirebilirsiniz.

Test Sürüşü

Alacağınız scooterda kendinizi iyi ve rahat hissetmeniz önemli… Bu yüzden, ayrıcalıklı hizmetimizden faydalanıp satın almayı düşündüğünüz scooterı önce deneyimleyin, sürüş keyifliyse o motosikleti sakın kaçırmayın.

Garantili Ekspertiz Raporu

Aldığınız scooterla ilgili aklınızda soru kalmaması adına biz scootermarket.com’a dahil ettiğimiz tüm scooterlar için uzman eksperlerden onay alıyor ve güvenle scooter sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Detaylı Temizlik

Özenle seçtiğimiz scooterların kondisyon ve teknik detay kontrolünü yapıyor, tam gün süren teknik, boya kontrolü sonrası detaylı bir şekilde temizliklerini tamamlıyoruz. Tamamı, ilk siz dokunun, ikinci elde sıfır keyfini yaşayın diye…

Değerinde Takas

Mevcut motosikletinizi takasa vermeyi veya nakit olarak satmayı düşünüyorsanız scootermarket.com sizin için en doğru platform olacaktır. Scooter odaklı yapımız ve uzmanlığımız ile en iyi teklifi vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Scootermarket Finans

Doğan Holding güvencesiyle scootermarket.com’da bir araya getirdiğimiz Scooter’lara sahip olabilmek için sunduğumuz özel finansman seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.