+90
Resmi yenile
Üyelik Sözleşmesi’ni okudum ve kabul ediyorum.
 
Aydınlatma metnini okudum, kişisel verilerimin yukarıda yer alan prensipler uyarınca işlendiğini anladım.
 
Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den E-posta ve SMS yoluyla ticari elektronik ileti almayı kabul ediyorum.
 
Kişisel verilerimin Doğan Trend Otomotiv Ticaret Hizmet ve Teknoloji A.Ş.'ye tarafıma E-posta ve SMS yoluyla ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla aktarılmasını kabul ediyorum.
GÖNDER
 
Merhaba , suvmarket.com üyeliğinizi oluşturduk. Artık size özel tekliflerimize ulaşabilir, favori SUV'unuz ile ilgili değişikliklerden haberdar olabilir, satmak istediğiniz SUV'unuzu fiyatlayabilirsiniz.
ETK İzni Metni

Kişisel verilerimin Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (“Suzuki”) tarafından doğrudan veya dolaylı pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla işlenmesi suretiyle iletişim bilgilerime; reklam, promosyon, kampanya ve benzeri nitelikte genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamalarına ilişkin olarak kısa mesaj (SMS), mobil uygulama, anlık bildirim, e-posta, otomatik makinelerden arama, telefonla arama, bluetooth, beacon kablosuz ağlar, sosyal medya vb. her türlü elektronik iletişim aracı ile ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum ve bu amaçla sınırlı olarak kişisel verilerimin Suzuki’nin hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.

Üyelik Avantajları

Size özel tekliflerimize ulaşın.
Favori Scooter’ınızla ilgili değişikliklerden ilk siz haberdar olun.
Scooter’ınızı fiyatlayın.
Kampanyalarımızı ve finansman seçeneklerimizi herkesten önce öğrenin.