Formu Doldurun, Sizi Arayalım

+90
Resmi yenile
 
İletişim formu sürecinde işlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.
 
Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den E-posta ve SMS yoluyla ticari elektronik ileti almayı kabul ediyorum.
 
Kişisel verilerimin Doğan Trend Otomotiv Ticaret Hizmet ve Teknoloji A.Ş.'ye tarafıma E-posta ve SMS yoluyla ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla aktarılmasını kabul ediyorum.
GÖNDER
 
Merhaba , bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz, talebiniz ile ilgili detayları aldık. Gelişmelerle ilgili Marka Danışmanlarımız size en kısa sürede dönüş yapacaktır
ETK İzni Metni

Kişisel verilerimin Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (“Suzuki”) tarafından doğrudan veya dolaylı pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla işlenmesi suretiyle iletişim bilgilerime; reklam, promosyon, kampanya ve benzeri nitelikte genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamalarına ilişkin olarak kısa mesaj (SMS), mobil uygulama, anlık bildirim, e-posta, otomatik makinelerden arama, telefonla arama, bluetooth, beacon kablosuz ağlar, sosyal medya vb. her türlü elektronik iletişim aracı ile ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum ve bu amaçla sınırlı olarak kişisel verilerimin Suzuki’nin hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.

 

Bize Ulaşın

Bize 0216 242 08 00 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Basın Ekspres Scootermarket
Halkalı Merkez Mah. Basın Ekspres Cad. no: 37 Küçükçekmece
Yol tarifi alın
Koşuyolu Scootermarket
Acıbadem Mahallesi, Alidede Sokak, No.4 34718 Kadıköy / İstanbul
Yol tarifi alın
İzmir Scootermarket
Dokuz Eylül Mahallesi, Akçay Caddesi, No.145 35410 Gaziemir / İzmir
Yol tarifi alın
Ankara Scootermarket
Söğütözü Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı No: 102 Çankaya / Ankara
Yol tarifi alın